Permanentní make‑up

Jedná se o metodu dlouhodobého líčení, při kterém je do horních vrstev pokožky vpravován barevný mikropigment za pomocí mikrojehliček.

Touto metodou lze upravit tvar, šířku a barvu obočí, či zvýraznit oči linkou.

Permanentní make-up obočí

Jestliže máte světlé, jemné chloupky, popřípadě Vám část obočí chybí a pravidelně si jej docházíte barvit do kosmetického salonu, nebo dokreslujete tužkou, je pro Vás permanentní make-up řešením. Odpadne Vám každodenní dokreslování obočí a strach, že se Vám tužka během dne rozmaže.

Obočí je klenot obličeje. Jeho tvar, šířka a barva dělá celkový dojem tváře. Proto si dávám s jeho tvarem u každé ženy záležet. Před samotnou aplikací si nejprve pečlivě obočí předkreslím a po společné konzultaci, případných opravách a schválení z Vaší strany, se pustím do samotného tetování. Ihned po aplikaci je obočí hodně tmavé. Nutno počítat s tím, že barva o několik odstínů zesvětlí až po vyloupání (cca 10 dní).

Pokud jste u mne na obočí nikdy nebyla a zvažujete tuto metodu, doporučuji přijít nejprve na barvení obočí, ať máte jistotu, že s tvarem budete spokojená.

Permanentní make-up očních linek

Máte-li světlé, krátké či řídké řasy, nosíte brýle, špatně se vám kreslí oční linka nebo jen chcete mít tmavší základ řas i když jste odlíčená, pak je pro Vás permanentní make-up očních linek dobrou volbou.

Mnoho žen má problém vyjít ven bez nalíčení očí. Připadají si světlé a bez výrazu. Obzvláště pak v letních měsících, kdy se volný čas tráví většinou u vody a být odlíčená je mnohem pohodlnější. Permanentní make-up očních linek Vám tak zajistí alespoň částečný pocit nalíčení.

Tetovaná oční linka však nemá zcela nahrazovat líčení, je viditelná nejvíce při odlíčení oka a je aplikovaná buď v řasách nebo těsně nad řasami. Dají se tetovat horní i spodní linky, přičemž spodní linka je závislá na tvaru a velikosti oka.

Permanentní make-up lze aplikovat pouze na absolutně zdravou pokožku bez jakýchkoliv chorobných příznaků.

Permanentní make-up nelze provádět:

Postup:

Jak se starat o pokožku těsně po aplikaci permanentního make-upu?

Integrita kůže je po PMU porušena, je proto důležité k narušené pokožce přistupovat s ohledem a péčí. Povrchové hojení probíhá 2 týdny a další 4 týdny probíhá hojení hloubkové. Dodržujte prosím následné instrukce:


Ukázka provedení před, těsně po aplikaci a po úplném zahojení

Ukázka provedení před, těsně po aplikaci a po úplném zahojení

Ukázka provedení před a po úplném zahojení